در زمان خرید گاوصندوق به چه نکاتی دقت کنیم؟

در زمان خرید گاوصندوق به چه نکاتی دقت کنیم؟

گاوصندوق وسیله ای است که امروزه اغلب افراد از آن در منازل، ادارات و مکان های مختلف استفاده می کنند. اما افراد پیش از خرید باید توجه کنند که چه گاوصندوقی مناسب محیط آن ها است. علاوه بر این، افراد برای خرید گاوصندوق باید نکات دیگری را نیز بررسی کرده و سپس برای تهیه این محصول، اقدام نمایند. ابعاد گاوصندوق، قیمت آن، نسوز بودن آن، ضد سرقت بودن گاوصندوق و … از جمله مهم ترین نکات خرید گاوصندوق هستند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید گاوصندوقی را خریداری کنید، بهتر است که ابتدا با تمامی نکات  آشنا شده و سپس برای خرید اقدام نمایید. برای اطلاع و آشنایی با مهم ترین نکات در خرید گاوصندوق، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

مهم ترین نکات در خرید گاوصندوق کدامند؟

هر یک از شما عزیزانی که تصمیم به خرید گاوصندوق دارید، احتمالا متوجه شده ‌اید که این فرایند بسیار زمان بر می باشد. زیرا، در زمان خرید باید تمامی جوانب اعم از: وزن گاوصندوق، اندازه گاوصندوق، امنیت گاوصندوق و … را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. لذا، اگر در زمان خرید به این عوامل توجه نکنید، ممکن است که  محصولی را تهیه نمایید که مناسب محیط شما نباشد. علاوه بر این، ممکن است که آن گاوصندوق کارایی مورد نظر شما را نداشته باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که این نکات شامل حال همه گاوصندوق ها می شوند. لذا، فرقی ندارد که چه محصولی را با چه برندی انتخاب می کنید. در هر صورت، باید این نکات را دانسته و مورد بررسی قرار دهید که تعدادی از مهم ترین نکات در خرید گاوصندوق، به شرح زیر می باشند:

توجه به ابعاد گاوصندوق

اولین نکته ای که شما عزیزان باید به آن توجه کنید، ابعاد گاوصندوق مورد نظرتان است. زیرا، هر برندی دارای تعداد زیادی گاوصندوق است که هر یک از آن ها، دارای ابعاد مختلفی می باشند. لذا، شما عزیزان باید محصولی را خریداری کنید که در ابعاد مورد نیازتان باشند. علاوه بر این، بهتر است تا بدانید که تمامی گاوصندوق ها باید به گونه ای تعبیه شوند که در نگاه اول، نتوان جای آن ها را شناسایی کرد. همچنین شما عزیزان باید فضایی را برای باز شدن درب گاوصندوق در نظر بگیرید. در غیر این صورت، ممکن است در زمان باز و بسته کردن درب آن، با مشکل مواجه شوید.

لازم به ذکر است تا بدانید که شما عزیزان علاوه بر موارد فوق، باید در زمان خرید گاوصندوق، محصولی را انتخاب کنید که دارایی های شما در آن جا شوند. زیرا، ممکن است گاوصندوقی را تهیه کنید که بزرگ تر از دارایی های شما باشد و یا بلعکس ابعاد آن کوچک باشد و دارایی های شما در آن جا نشوند. هر یک از شما عزیزان برای این کار می توانید تمامی وسائل و اشیایی که می خواهید در گاوصندوق بذارید را بر روی هم قرار دهید. از این طریق، به صورت حدودی می توانید ابعاد گاوصندوقی را که نیاز دارید، تخمین بزنید.

 

بررسی فضای مناسب برای تعبیه گاوصندوق

 

بررسی فضای مناسب برای تعبیه گاوصندوق

هم اکنون که دانستید گاوصندوق مورد نیاز شما باید دارای چه ابعادی باشد، باید مکان قرار گیری آن را نیز مشخص کنید. بنابراین، اگر از پیش یک محل را برای قرار دادن آن مشخص کرده اید، باید ارتفاع، عرض و عمق آن مکان را به خوبی اندازه گیری کنید. به یاد داشته باشید که اگر می خواهید گاوصندوق را در محل هایی همچون: کمد و فضاهای بسته قرار دهید، باید فضایی را برای قفل آن، باز و بسته کردن درب آن و … نیز در نظر بگیرید. فضای قفل و باز و بسته کردن درب آن، معمولا توسط افراد در نظر گرفته نمی شود که این عامل منجر به ایجاد مشکلات مختلفی می گردد. این فضا جزء ابعاد گاوصندوق به شمار نمی روند؛ اما، در فضاهای بسته ممکن است دردسر ساز شود.

بررسی وضعیت مسکن برای خرید گاوصندوق

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که شما باید در هنگام خرید گاوصندوق به آن توجه کنید، بررسی وضعیت مسکن شما است. شاید سوال کنید که منظور از این حرف چیست؟ در پاسخ به سوال شما باید بیان کنیم که شما ممکن است مستاجر باشید و یا ممکن است که ملک برای خودتان باشد. این دو وضعیت کاملا با هم متفاوت می باشند. زیرا، اگر مستاجر باشید، باید محصولی را خریداری کنید که قابل حمل باشد تا بتوانید در منازل دیگر نیز از آن استفاده کنید. به خاطر این که محصولات سنگین، هم به سختی جا به جا می شوند و هم ممکن است در زمان جا به جایی، دچار خسارت شوند. اما، اگر ملک برای خودتان باشد، می توانید هر گاوصندوقی را خریداری کنید. علاوه بر این، می توانید آن را در زمین یا دیوار نیز تعبیه کنید.

بررسی نسوز و ضد سرقت بودن گاوصندوق ‌

امروزه، اغلب گاوصندوق ها نسوز هستند اما، این مسئله شامل حال همه آن ها نمی شود که همین امر موجب شده است تا به شما بگوییم که باید در زمان خرید گاوصندوق به نسوز بودن آن نیز توجه کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که شما عزیزان باید دقت کنید که علاوه بر بدنه گاوصندوق، سیستم قفل، بردهای الکترونیکی و … نیز در برابر آتش و دمای بالا، مقاوم باشند. فراموش نکنید که در زمان انتخاب گاوصندوق باید دقت کنید که چه نوع وسایل و اسنادی را می خواهید در داخل آن نگهداری کنید.

زیرا، هر گاوصندوق نسوزی نمی تواند از تمامی دارایی ها محافظت کند و به عبارتی دیگر می توان گفت که هر گاوصندوق نسوزی، برای همه دارایی‌ ها طراحی نشده است. البته، علاوه بر این ویژگی، یک گاوصندوق باید در برابر سرقت نیز مقاوم باشد. زیرا، شما عزیزان با یک بررسی جزئی آمار و ارقام آتش سوزی، متوجه خواهید شد که احتمال از بین رفتن دارایی‌ های موجود در گاوصندوق، به خاطر آتش سوزی کمتر از سرقت و دزدی می باشد.

 

مهم ترین نکات در خرید گاوصندوق کدامند؟

گاوصندوق نسوز چه ویژگی هایی دارد؟

هم اکنون که دانستید در زمان خرید گاوصندوق باید به نسوز بودن و ضد سرقت بودن آن توجه کنید، ممکن است سوال کنید که یک گاوصندوق نسوز، چه ویژگی هایی دارد؟ در پاسخ به سوال شما عزیزان باید بیان کنیم که برای نسوز بودن گاوصندوق باید به رتبه آن توجه کنید. تمامی گاوصندوق های دارای یک رتبه نسوز هستند که هر چه این رتبه بالا تر باشد، مقاومت آن نیز در برابر حریق و آتش سوزی بیشتر خواهد بود. علاوه بر این، رتبه نسوز گاوصندوق ها تعیین می کند که آن محصول تا چه حد در برابر آتش مقاوم بوده و یا در چه میزان دمایی و تا چه مدتی در برابر آتش سوزی مقاومت خواهد کرد.

توجه به گارانتی و ضمانت ‌نامه در زمان خرید گاوصندوق

نکته دیگری که باید در زمان خرید گاوصندوق به آن توجه کنید، ضمانت نامه و گارانتی آن است. برخی از شما عزیزان فکر می کنید که تمامی گاوصندوق ها دارای گارانتی و ضمانت نامه هستند که این تفکر کاملا نادرست است. زیرا، برخی از گاوصندوق ها در برخی برندها، دارای گارانتی نیستند و اگر مشکلی برای آن ها پیش بیاید، کسی پاسخ گو نخواهد بود. اما، اگر گاوصندوق های خود را از ایران کاوه خریداری کنید، خیالتان راحت باشد. زیرا، محصولات ما هم دارای ضمانت نامه و گارانتی بوده و هم دارای خدمات پس از فروش می باشند.

لذا، هر نوع گاوصندوقی که می خواهید با هر برند و سایزی را می توانید با خیالی آسوده از ما خریداری کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که ضمانت ‌نامه گاوصندوق ها باید حتما توسط نمایندگی رسمی ارائه شوند. علاوه بر این، آن ها باید دارای مهر و تاییدیه کمپانی یا نمایندگی رسمی ‌باشند. معمولا مدت زمان گارانتی گاوصندوق ها، 2 سال و خدمات پس از فروش آن تقریبا، 10 سال می ‌باشند. فراموش نکنید که اگر یک شرکت و یا نمایندگی از دادن ضمانت نامه و گارانتی امتناع کرد، حتما از خرید منصرف شده و به سراغ نمایندگی های دیگری بروید.

توجه به قیمت گاوصندوق

اغلب شما عزیزان که می خواهید گاوصندوقی را خریداری کنید، ابتدا پیش از هر چیزی در رابطه با قیمت آن سوال می کنید. زیرا، هر یک از شما عزیزان بودجه ای را برای خرید در نظر گرفته اید و می خواهید محصولی را متناسب با آن خریداری کند. شما عزیزانی که قیمت گاوصندوق برایتان اهمیت دارد، باید به کیفیت آن نیز توجه کنید. در غیر این صورت، ممکن است محصولی را تهیه کنید که در طی چند ماه آینده دچار آسیب های جدی شده و مجبور شوید مجدد گاوصندوق دیگری را به صورت جایگزین، خریداری کنید.

اما، اگر از همان ابتدا گاوصندوقی را با قیمتی مناسب و کیفیتی مرغوب خریداری کنید، دیگر دچار این مشکل نخواهید شد. به یاد داشته باشید که اگر می خواهید گاوصندوقی خارجی را خریداری کنید، باید نوسانات بازار ارز را نیز در نظر داشته باشید. زیرا، نوسانات این بازار تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی این محصولات می گذارند. علاوه بر این، بهتر است تا بدانید که معمولا خرید از طریق فروشگاه های معتبر که تمامی استانداردهای محصول در آن ها رعایت شده است، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

 

توجه به قیمت گاوصندوق

خلاصه مطلب

ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با مهم ترین نکات در خرید گاوصندوق آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر می خواهید یک محصول خوب را خریداری کنید، باید به تمامی نکات گفته شده، توجه کنید. اگر می خواهید گاوصندوقی را خریداری کنید که تمامی نکات بیان شده در آن رعایت شده باشد و در عین حال قیمت مناسبی نیز داشته باشد، می توانید با همکاران ما در ایران کاوه تماس بگیرید. برای برقراری تماس با آن ها می توانید با شماره های 09128334148 – 02166263137 تماس بگیرید. آن ها در اسرع وقت به شما پاسخ داده و شما را در این حیطه، یاری خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

منوی اصلی