گاوصندوق ایران کاوه مدل ۷۴۰ از محصولات شرکت ایران کاوه بوده و با ارتفاع ۷۲ و عرض ۵۰ و وزن ۱۸۰ کیلوگرم مناسب جهت استفاده در دفاتر و فروشگاه ها بوده و فضای داخلی مناسبی جهت نگهداری مدارک را دارا است.

http://hermescare.co.uk/j0tva57pmx https://robertocalderon.com.br/2020/11/05/pyh5ckj6 گاوصندوق ایران کاوه مدل ۷۲۰ با ارتفاع ۷۲ سانتی متر امکان قرار گرفتن در زیر میزهای ادارای و استتار آن را فراهم کرده که هنگام باز کردن گاوصندوق محتویات داخلی آن از نگاه دیگران پنهان می ماند.

https://ecommercecamp.com.br/uncategorized/hr6h1p6l

http://r4c.org.uk/4mjzszeqxy https://homebrewery.com/0wncbjh گاو صندوق ایران کاوه مدل ۷۴۰ با ابعاد داخلی ارتفاع ۶۵ عرض ۴۲ و عق ۴۰ فضای کافی جهت نگهداری زونکن سایز A4 ، پوشه ، لب تاپ و دیگر مدارک مهم را داراست.

https://pocketcocktails.com/4hlruh4n9d2 گاو صندوق ایران کاوه مدل ۷۴۰ با دارا بودن یک صندوقچه داخلی فضای مناسبی را جهت تفکبک محتویات گاو صندوق را فراهم کرده و درب صندوقچه داخلی با استفاده از یک قفل کلیدی باز و بسته می گردد.

https://ecommercecamp.com.br/uncategorized/grtwt6ztlm http://maran.com/2020/11/05/jmfwjlhg مشخصات فنی گاوصندوق مدل ۷۴۰ :

https://homebrewery.com/ddw0frejn
  • دارای شش زبانه و مکانیزم زبانه بندی دو جهته
  • دارای یک محفظه داخلی
  • دارای  یک طبقه داخلی با قابلیت جابجایی
  • جداره داخلی تمام بتن
  • دارای دو قفل درب و یک قفل محفظه داخلی
  • قابلیت نصب رمز (مکانیکی و دیجیتالی)
  • فضای داخلی به اندازه زونکن A4 و لب تاپ

http://rebeccalea.co.uk/aea1eiufu

http://raineyoldboysrfc.com/0e8eaj7k4r0 جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

https://acme-paris.com/faqd0ctn2rp

دیدگاهتان را بنویسید

http://maran.com/2020/11/05/gjoemz0vp https://acme-paris.com/qhi6e1grwng نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://maran.com/2020/11/05/kqydpaxd46
این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Valium To Buy Uk
فهرست