هر آن چیزی که باید در رابطه با انواع برند گاوصندوق بدانید

هر آن چیزی که باید در رابطه با انواع برند گاوصندوق بدانید

هر یک از شما عزیزانی که تصمیم به خرید گاوصندوق دارید، اولین سوالی که به ذهنتان می رسد مربوط به برند گاوصندوق می باشد. معمولا سوال می کنید که از چه برندی گاوصندوق بخریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تعدادی از معروف ترین برندهای گاوصندوق مربوط به کاوه، ایران کاوه، سدید و… هستند که هر یک نسبت به دیگری دارای تمایزاتی می باشند. در واقع، شما باید ابتدا با هر کدام از برندها به خوبی آشنا شده و سپس، براساس نیازتان یا سلیقه ای که دارید، آن ها را تهیه کنید. به عبارتی ساده تر می توان گفت که پاسخ به این سوال بسته به نیاز مشتری متفاوت می باشد و برای همه یکسان نیست. محصول یک برند برای یک مشتری می تواند بهترین گزینه برای خرید باشد و برای دیگری انتخاب مناسبی نباشد. لذا، برای آشنایی با انواع برند گاوصندوق بهتر است تا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

معرفی انواع برند گاوصندوق کاوه

یکی از بهترین برندهای گاوصندوق، کاوه است که فعالیت خود را تقریبا از یک قرن گذشته آغاز نموده است. در واقع، این برند فعالیت خودت را از سال 1300 آغاز کرده و امروزه به عنوان یکی از قدیمی ترین و بهترین برند گاوصندوق، به شمار می آید. برند کاوه، در سال های ابتدایی فعالیت خود تجهیزات اداری را طراحی کرده و به تولید می رساند. تا این که پس از گذشت چند سال، این برند تصمیم گرفت تا گاوصندوق های نسوز را نیز طراحی و تولید کند. اگر جزء افرادی هستید که در رابطه با سوال از چه برندی گاوصندوق بخریم، داشتن گواهینامه استاندارد برایتان مهم است، حتما از برند کاوه خریداری کنید. زیرا این برند، جزء اولین دارندگان گواهینامه استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است. همچنین، این برند تمامی گاوصندوق هایی که تولید می کند، دارای نشان استاندارد اروپا هستند.

در رابطه با نسوز بودن گاوصندوق های برند کاوه، بهتر است تا بدانید که این گاوصندوق ها می توانند تا یک ساعت در دمای 400 درجه و تا 90 دقیقه در دمای 1000 درجه بدون وجود هیچ مشکلی، باقی مانده و دچار هیچ مشکلی نشوند. لذا، نسوز بودن گاوصندوق های برند کاوه را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین ویژگی های آن بیان کرد. شاید جالب باشد بدانید که علت اصلی نسوز بودن محصولات این برند، استفاده از یک لایه بتن در بدنه گاوصندوق ها می باشد. برند کاوه، گاوصندوق های بسیار زیادی را با رنج قیمتی و سایز و ابعاد مختلفی تولید می کند که تعدادی از بهترین و پرفروش ترین آن ها، شامل موارد زیر می باشند:

 • گاوصندوق مدل 620 رمز دیجیتالی
 • گاوصندوق مدل 720 رمز دیجیتالی
 • گاوصندوق مدل 700 رمز دیجیتالی
 • گاوصندوق مدل 1200 رمز دیجیتالی
 • گاوصندوق مدل 1200 D رمز دیجیتالی
 • گاوصندوق مدل 1020 D رمز دیجیتالی

 

برای آشنایی بیشتر با تمامی برندهای گاوصندوق کاوه، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

معرفی برند ایران کاوه

هم اکنون که با برند کاوه آشنا شدید، بهتر است بدانید که یکی دیگر از انواع برند گاوصندوق، ایران کاوه نام دارد. قطعا تا به امروز چندین بار نام این برند را شنیده اید، اما ممکن است فکر کنید که این تفاوتی با برند کاوه ندارد و هر دوی آن ها یکسان هستند. این تفکر کاملا نادرست است؛ زیرا، این دو با هم کاملا متفاوت هستند و فقط از نظر ظاهری کمی به هم شبیه هستند. در بخش های بعدی به تفاوت این دو برند خواهیم پرداخت. به یاد داشته باشید که این شرکت فعالیت خود را تقریبا نیم قرن پیش آغاز کرده است. در آن زمان، محصولات ایران کاوه فقط در منازل مورد استفاده قرار می گرفتند و کاربرد مسکونی داشتند.

اما، با گذشت زمان، این شرکت محصولات خود را مجهزتر کرده و توانستد پیشرفته ترین گاوصندوق ها را طراحی و تولید کند. به نحوی که امروزه از محصولات این برند، در تمامی محیط ها اعم از: بانک ها، طلا فروشی ها و …. استفاده می نمایند. گاوصندوق های شرکت ایران کاوه، براساس استاندارد اروپا طراحی شده و نسوز هستند. در واقع، همانند گاوصندوق های برند کاوه، این محصولات نیز در دمای بالا دچار آتش سوزی نمی شوند. برخی از پرطرفدارترین . پرفروش ترین نوع گاوصندوق های این برند، شامل موارد زیر می باشند:

 • گاوصندوق ایران کاوه TS600KDG
 • گاوصندوق ایران کاوه TS700KDG
 • گاوصندوق ایران کاوه مدل TS-800KDG
 • گاوصندوق ایران کاوه مدل TS-1200DKDG
 • گاوصندوق ایران کاوه مدل TS-1400KDG
 • گاوصندوق کمد نسوز بایگانی

معرفی برند ایران کاوه

معرفی انواع برند گاوصندوق سدید

یکی دیگر از انواع برند گاوصندوق، برند سدید است و این شرکت فعالیت خود را تقریبا از سال 1395 آغاز کرده است. این برند با این که در مقایسه با کاوه و ایران کاوه قدمت کمتری دارد؛ اما، توانسته محصولات متنوعی را طراحی کرده و روانه بازار کند. امروزه این برند بخش عظیمی از سهم بازار را به خود اختصاص داده و مشتریان خاص خودش را دارد. به نحوی که برند سدید به یکی از معروف ترین و البته بهترین مارک های ساخت و فروش گاوصندوق تبدیل شده است. لازم به ذکر است تا بدانید که تمامی گاوصندوق هایی که این شرکت تولید می کند، ایمنی بالایی دارند و ضد سرقت هستند. علاوه بر این، تمامی گاوصندوق های برند سدید، از نظر ظاهری بسیار زیبا بوده و در رنگ های متنوعی به تولید می رسند. ایمنی بالا، ضد سرقت بودن، زیبایی ظاهری و… همگی سبب شده اند تا برند سدید در مدت زمان کوتاه، مشتریان زیادی داشته باشد.

در زمان ساخت انواع برند گاوصندوق سدید، بدنه آن ها را دو لایه کرده اند که ترکیبی از بتن و فولاد باشند. در واقع، در بین لایه های فولادی آن ها، بتن تزریق کرده اند و با این کار مقاومت آن ها را افزایش داده داند. برخی از پرفروش ترین گاوصندوق های برند سدید، عبارتند از:

 • گاوصندوق سدید مدل 2000
 • فایل چهار کشو مدل 1400EAC
 • گاوصندوق سدید مدل 1000Pro
 • گاوصندوق سدید مدل 700Pro
 • گاوصندوق سدید مدل 550Pro

برای آشنایی با نحوه ساخت گاوصندوق، بر روی لینک کلیک کنید.

بهترین برندهای گاوصندوق گنجینه مهر پارس

یکی دیگر از انواع برند گاوصندوق، گنجینه مهر پارس نام دارد که یکی از بهترین برندهای گاوصندوق به شمار می آید. این برند در سال 1362 تاسیس شده است و توانسته با بهره گیری از با کیفیت ترین مواد اولیه، دستگاه های پیشرفته و تجهیزات پیشرفته، بهترین گاوصندوق ها را تولید کند. برند گنجینه مهر پارس، دارای نمایندگی های مختلفی در سر تا سر ایران است و هر یک از شما عزیزان می توانید محصولات باکیفیت این برند را به راحتی تهیه کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که این برند علاوه بر گاوصندوق، درب های ضد سرقت و نسوز را نیز به تولید می رساند. برخی از پرفروش ترین نوع گاوصندوق های برند گنجینه مهر پارس، شامل موارد زیر می باشند:

 • گاوصندوق گنجینه مدل GS-400
 • گاوصندوق گنجینه مدل GS-550
 • گاوصندوق گنجینه مدل GS-650
 • گاوصندوق مدل GS-1200
 • گاوصندوق مدل GS-BP

 

گاوصندوق کاوه با ایران کاوه چه فرقی با هم دارند؟

در بخش های ابتدایی بیان کردیم که برخی از افراد فکر می کنند که برند کاوه و ایران کاوه هر دو یکسان هستند و با هم فرقی ندارند. این تفکر کاملا نادرست است؛ زیرا، انواع برند گاوصندوق ایران کاوه و کاوه تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند. یکی از اصلی ترین این تفاوت ها مربوط به کیفیت و میزان ضدسرقت بودن آن ها می باشد. علاوه بر این، میزان نسوز بودن آن ها نیز با یکدیگر متفاوت بوده و مقاومت آن ها در برابر حرارت و آتش سوزی، یکسان نیست. همچنین، این دو برند تفاوت مهم دیگری نیز در زمینه قیمت با یکدیگر دارند. لذا، اگر می خواهید بدانید که قیمت کدام یک از برندهای تولیدکننده گاوصندوق بیشتر از دیگری است، می توانید با همکاران ما در ایران کاوه، تماس برقرار کنید.

 

گاوصندوق کاوه با ایران کاوه چه فرقی با هم دارند؟

مزایای استفاده از بهترین برند گاوصندوق

هم اکنون که با برندهای مختلف گاوصندوق آشنا شدید، بهتر است بدانید که خرید گاوصندوق از بهترین برند دارای مزیت هایی می باشد. البته، تمامی برندهای ذکر شده به نوعی بهترین هستند و این مسئله بستگی دارد که شما به دنبال چه گاوصندوقی با چه ویژگی هایی باشید. به عبارتی دیگر می توان گفت که ممکن است برای فردی برند کاوه مناسب باشد و برای فردی دیگر، برند سدید بهترین گزینه و انتخاب باشد. در هر صورت، انتخاب و تهیه بهترین برند گاوصندوق، مزیت ها و فوایدی دارد که تعدادی از آن ها شامل موارد زیر هستند:

 • ایمنی بالا در برابر حوادث: گاوصندوق ها محل نگهداری بسیاری از مدارک و اسناد، اشیاء قیمتی، جواهرات و… هستند. به همین خاطر، باید در برابر حوادثی از جمله آتش سوزی، سیل، زلزله و.. مقاوم باشند. لذا، بهترین برندهای گاوصندوق ها در برابر حوادث، ایمنی بالایی داشته و محتویات داخل آن ها دچار آسیب نمی شوند.
 • ایمنی بالا در برابر سرقت: انواع برند گاوصندوق در برابر سرقت مقاوم بوده و ضدسرقت به شمار می آیند. البته، این موضوع شامل حال تمامی آن ها نبوده و بهترین برندها ضدسرقت هستند. لازم به ذکر است تا بدانید که نوع متریال به کار رفته در بدنه انواع گاوصندوق، میزان ضد سرقت بودن آن را تعیین کرده و می ‌تواند تا حد زیادی از نفوذ ابزاری یک سارق جلوگیری کند. علاوه بر نوع متریال، نوع قفل به کار رفته شده نیز در ضدسرقت بودن یک گاوصندوق اهمیت زیادی دارد.

 

برای آشنایی با انواع قفل گاوصندوق، بر روی لینک کلیک نمایید.

 

خلاصه مطلب

ما در این بخش از مقاله تلاش کردیم تا شما عزیزان را با انواع برند گاوصندوق آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که پیش از خرید هر نوع گاوصندوقی، ابتدا باید اطلاعات کاملی را در رابطه با شرکت تولید کننده آن به دست آورید. پس از این که برند گاوصندوق را انتخاب کردید، باید قیمت ها را مقایسه نموده و بهترین محصول که مورد نیازتان است را تهیه کنید. اگر در این زمینه به راهنمایی نیاز دارید و یا نمی دانید چه محصولی مناسب محیط شما است، می توانید با همکاران ما در ایران کاوه ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این، می توانید با کیفیت ترین گاوصندوق های برند کاوه، ایران کاوه، سدید، گنجینه مهر پارس و… را با قیمتی مناسب از ما خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

منوی اصلی