چه عواملی بر قیمت گاوصندوق تاثیر می گذارند؟

چه عواملی بر قیمت گاوصندوق تاثیر می گذارند؟

اغلب افرادی که می خواهند یک محصول را خریداری کنند، پیش از هر چیزی در رابطه با قیمت آن سوال می کنند. گاوصندوق نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب آن، قیمت می باشد. اگر شما هم جزء افرادی هستید که پیش از خرید گاوصندوق می خواهید در رابطه با قیمت آن اطلاعاتی به دست آورید، بهتر است تا بدانید که نرخ این محصول تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. در واقع، عواملی وجود دارند که موجب افزایش یا کاهش نرخ گاوصندوق می شوند. برخی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت گاوصندوق شامل: برند گاوصندوق، نوع قفل آن، کیفیت و ضخامت بدنه و درب آن، مقاومت آن در برابر حریق و زلزله و ….. می باشند. اگر می خواهید که با تمامی عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول به خوبی آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

اندازه و وزن گاوصندوق

یکی از مهم ترین عواملی که به صورت کاملا مستقیم، قیمت گاوصندوق را تحت تاثیر قرار می دهد، اندازه و وزن گاوصندوق می باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که وزن گاوصندوق ها به طور کلی در سه رده قرار دارند که شامل : سبک، متوسط و سنگین می باشند. لذا، قیمت هر یک از گاوصندوق هایی که در این سه رده قرار دارند، با یکدیگر متفاوت بوده و نرخ یکسانی ندارند. بنابراین به یاد داشته باشید که شما عزیزان ابتدا باید وزن و سایز گاوصندوق را انتخاب کنید، سپس بر اساس آن، از قیمت مطلع شوید. برای کسب اطلاع از گاوصندوق هایی با وزن های سبک، متوسط و سنگین، می توانید با همکاران ما در ایران کاوه ارتباط برقرار کنید.

سایز و وزن گاوصندوق

برند یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت گاوصندوق

یکی دیگر از مهم ترین عواملی که بر قیمت گاوصندوق تاثیر گذاشته و موجب تفاوت نرخ با محصول دیگری می شود، برند سازنده آن است. برخی از برندها به خاطر داشتن کیفیت بالا، طبیعتا قیمت بیشتری نیز دارند. زیرا، آلیاژهای مورد استفاده و مواد تشکیل دهنده گاوصندوق ها، با هم متفاوت هستند و هر کارخانه ای، از مواد به خصوصی استفاده می کند. اگر می خواهید که از قیمت گاوصندوق های برند سدید و کاوه مطلع شوید، می توانید بر روی لینک زیر کلیک کرده و با انواع گاوصندوق های این دو برند، آشنا شوید.

 

برای آشنایی با قیمت گاوصندوق های برند سدید و کاوه، بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

استاندارد های مربوط به گاوصندوق

لازم به ذکر است تا بدانید که هر یک از گاوصندوق ها دارای رتبه استاندارد هستند که این رتبه، نشان دهنده میزان امنیت، مقاومت در برابر آتش سوزی و …. می باشد. در واقع، رتبه استاندارد یک گاوصندوق، همچون یک برگ ضمانت برای تایید امنیت آن است. لذا، هر چه این رتبه بالا تر باشد، امنیت گاوصندوق نیز بیشتر می باشد. به یاد داشته باشید که این امر نیز به نوبه خود منجر به افزایش یا کاهش قیمت گاوصندوق می گردد و هر چه که این رتبه بالاتر باشد، قیمت نهایی نیز گران تر خواهد بود.

ضد سرقت و نسوز بودن گاوصندوق

گاوصندوق ها از جمله مهم ترین وسایلی هستند که باید امنیت بالایی داشته باشند تا هر فردی نتواند آن ها را به سرقت ببرد. لذا، در زمان خرید حتما دقت کنید که محصول مورد نظرتان ضد سرقت باشد. به خاطر داشته باشید که گران بودن گاوصندوقی که قابلیت ضد سرقت دارد در مقایسه با گاوصندوقی که این قابلیت را ندارد، امری طبیعی است. پس می توانیم بیان کنیم که یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت گاوصندوق، ضد سرقت بودن آن می باشد.

لازم به ذکر است تا بدانید که علاوه بر ضد سرقت بودن، نسوز بودن گاوصندوق نیز تاثیر زیادی بر قیمت گاوصندوق دارد. به همین خاطر، گاوصندوقی که بر اساس شاخص استاندارد UL در برابر حرارت و آتش سوزی مقاوم باشد، قاعدتا قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. زیرا، این محصول در دمای بالا و در زمان آتش سوزی دچار هیچ مشکلی نشده و وسایل و اشیاء داخل آن، بدون هیچ گونه صدمه ای باقی خواهند ماند. علاوه بر این، گاوصندوق هایی که ضد حریق و آتش سوزی هستند، دچار تغییر رنگ نیز نخواهند شد.

ضد سرقت و نسوز بودن گاوصندوق

سیستم قفل و رمز نگاری گاوصندوق

سیستم قفل و رمز نگاری هر یک از گاوصندوق ها با دیگری متفاوت می باشند که همین امر موجب افزایش یا کاهش قیمت هر کدام از گاوصندوق ها می گردد. لازم به ذکر است تا بدانید که سیستم رمز نگاری و قفل گاوصندوق ها اولین راه نفوذ و سرقت هستند که همین امر منجر به آپدیت مداوم آن ها شده است. لذا، هر چه این سیستم قدیمی تر باشد، سرقت از آن راحت تر است. به همین خاطر به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که به سراغ خرید قفل های قدیمی نروید و قفل هایی را انتخاب کنید که دارای جدید ترین آپدیت ها می باشند. از این طریق، می توانید به طرز چشمگیری از سرقت و موارد این چنینی، جلوگیری کرده و از اشیاء و وسایل با ارزش خودتان، محافظت کنید. به یاد داشته باشید که هر چه قفل و سیستم رمز نگاری یک گاوصندوق به روز تر باشد، قیمت آن نیز گران تر است.

کاربری انواع گاوصندوق

گاوصندوق ها در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و همین عامل سبب می شود تا کاربری متفاوتی داشته باشند. به عبارتی دیگر می توانیم بیان کنیم که کارخانه های تولید کننده گاوصندوق، محصولاتی را با طراحی های مختلف، به تولید می رسانند که می توان از هر کدام از آن ها، در یک محیط خاص استفاده کرد. انواع کاربری های گاوصندوق ها، شامل موارد زیر می باشند:

  • گاوصندوق خانگی
  • گاوصندوق آسانسوری
  • گاوصندوق اداری
  • گاوصندوق هتلی
  • گاوصندوق طلا فروشی

لازم به ذکر است تا بدانید که گاوصندوق ها کاربری های گسترده تری دارند که ما در این بخش فقط به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره کردیم. علاوه بر این، به یاد بسپارید که هر یک از انواع کاربری ها، ویژگی ها و امکانات منحصر به فردی دارند که موجب افزایش یا کاهش قیمت نهایی می شوند. پس، در این بخش می توانیم بیان کنیم که یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت گاوصندوق ها، نوع کاربری آن ها می باشد. به طور مثال: قیمت گاوصندوق طلا فروشی، گران تر از گاوصندوق خانگی است. اگر نمی دانید که چه گاوصندوقی مناسب طلا فروشی است، می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه نمایید.

برای مطالعه مقاله گاوصندوق مناسب طلا فروشی، بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطلب

ما در این بخش از مقاله سعی کردیم تا هر یک از شما عزیزان را به طور کامل با عواملی که بر قیمت گاوصندوق تاثیر می گذارند، آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که علاوه بر موارد ذکر شده، عوامل دیگری نیز وجود دارند که سبب کاهش یا افزایش قیمت انواع گاوصندوق می گردند. برخی از مهم ترین این عوامل، شامل : خدمات پس از فروش همچون ضمانت 2 الی 3 ساله، سنسور های هشدار دهنده، جنس ورق، لولای گاوصندوق، تقسیم‌ بندی فضای داخلی و … می باشند. این عوامل، جزء امکانات جانبی محسوب می شوند که به صورت غیر مستقیم، بر نرخ نهایی گاوصندوق ها، اثر مثبت و یا منفی می گذارند. هر یک از شما عزیزانی که تصمیم دارید تا از قیمت هر کدام از گاوصندوق ها مطلع شوید، می توانید با همکاران ما در ایران کاوه تماس بگیرید. برای برقراری تماس و ارتباط با آن ها کافی است تا با شماره های 09128334148_ 02166263138  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

منوی اصلی