گاوصندوق چند کاربره چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

گاوصندوق چند کاربره چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

شاید تا به امروز نام گاوصندوق چند کاربره به گوشتان نخورده باشد و ندانید که چیست و چه کاربردی دارد. این نوع از گاوصندوق همان طور که از نامش مشخص است، به دو یا چند نفر اجازه دسترسی داده و افراد می توانند از آن استفاده کنند. در واقع، دلیل اصلی نام گذاری این محصول نیز همین مسئله می باشد. این محصول، فضای زیادی را اشغال می کند و در عین حال وزن سنگینی نیز دارد. گاوصندوق چند کاربره همانند سایز گاوصندوق ها دارای ویژگی های منحصر به فردی است که تعدادی از آن ها شامل: وجود دو بخش مستقل، استفاده همزمان دو نفر، وجود یک فضای پنهان، مقاومت در برابر آتش، ایمنی بالا، مقرون به صرفه بودن و… هستند. اگر می خواهید تا در رابطه با این گاوصندوق و ویژگی های آن اطلاعات بیشتری کسب کنید و یا از قیمت آن مطلع شوید، بهتر است تا در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

منظور از گاوصندوق چند کاربره چیست؟

در همین ابتدا لازم به ذکر است تا بدانید که برخی ز مکان ها و فضاها هستند که نمی ‌توانند از گاوصندوق ‌های بسیار کوچک برای نگهداری اقلام و اشیاء باارزش، استفاده کنند. از جمله این مکان ها و فضاها شامل: فروشگاه ‌های بزرگ، بنگاه ‌های املاک، بانک‌ ها، طلا فروشی ‌ها، فرودگاه ‌ها، راه آهن ‌ها، منازل و حتی بعضی از مکان ‌های دیگر می باشند. لذا، می توان در این مکان ها به جای استفاده از گاوصندوق های کوچک، از گاوصندوق های چند کاربره استفاده کرد. این گاوصندوق ‌های چند کاربره که امروزه در بازار وجود دارند، طراحی خاص و هوشمندانه‌ ای دارند. در واقع، در زمان طراحی گاوصندوق‌ چند کاربره، طراحان و تولیدکنندگان ویژگی ‌هایی را در نظر گرفته ‌اند که دو نفر بتوانند به صورت همزمان از گاوصندوق، استفاده کنند.

علاوه بر مکان های ذکر شده، در مکان‌ هایی که شیفت وجود دارد و افراد متفاوتی در رفت و آمد هستند، اعم از: فرودگاه‌ ها، بیمارستان‌ ها و پمپ بنزین ‌ها و… نیاز است تا از این نوع گاوصندوق، استفاده نمایند. اما، با این حال به خاطر داشته باشید که این گاوصندوق ها به فضای زیادی نیاز دارند و نمی توان آن ها را در یک محیط کوچک، قرار داد. برخی از افراد نام این نوع از گاوصندوق را با اسم دیگری مانند: گاوصندوق‌ های 2 در یک نیز می شناسند. این گاوصندوق، دارای مزیت ها و امکانات زیادی است که در ادامه آن ها را بیان خواهیم نمود.

 

امکانات و ویژگی های گاوصندوق‌ چند کاربره

در بخش های پیشین اشاره کردیم که گاوصندوق چند کاربره، دارای ویژگی ها و امکانتی است که آن را در مقایسه با سایرین، برتر کرده است. در واقع، وجود همین ویژگی ها نیز سبب شده اند تا این گاوصندوق محبوبیت زیادی در بین افراد داشته باشد. تعدادی از مهم ترین امکانات، مزیت ها و ویژگی های این نوع از گاوصندوق، شامل موارد زیر می باشند:

  1. وجود دو در جداگانه و کاملا مستقل
  2. امکان استفاده همزمان دو نفر
  3. داشتن یک درب مخفی
  4. ایمنی بالا و مقاومت در برابر آتش سوزی
  5. طراحی و ظاهر منحصر به فرد
  6. داشتن قفل ‌های مجزا
  7. کیفیت بسیار بالا و مرغوب
  8. مقرون به صرفه بودن

در ادامه مطلب، هر یک از موارد ذکر شده را به طور کامل و مفصل، خدمت هر یک از شما عزیزان، بیان خواهیم کرد.

 

وجود دو قسمت جداگانه و مستقل

یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی ها و امکانات گاوصندوق چند کاربره، داشتن دو بخش مستقل و جداگانه می باشد. در واقع، می توان گفت که دو طبقه جداگانه برای هر یک از این گاوصندوق ‌ها وجود دارند که همین امر نیز موجب شده تا دارای دو فضای دسترسی جداگانه نیز باشند. هر یک از شما عزیزان با خرید این نوع از گاوصندوق می توانید اسناد و مدارکی که ارزش بسیار زیادی دارند را در قسمت بالایی و اسنادی که ارزش کمتری دارند را در قسمت پایینی قرار دهید. به طور کلی شما عزیزان می توانید طبقه ‌بندی بسیار بالایی را بر روی تمامی محصولات خودتان داشته باشید. زیرا، اگر که شما طبقه ‌بندی بسیار مناسبی را برای مدارک و دارایی ‌های خودتان در این گاوصندوق در نظر بگیرید در آینده دچار مشکل نخواهید شد. به عبارتی ساده تر با این کار، تمامی اسناد و مدارک شما در دسترس قرار نگرفته و به نوعی این موضوع منجر می‌ شود تا ایمنی گاوصندوق تا حد زیادی، افزایش پیدا کند.

امکانات و ویژگی های گاوصندوق‌ چند کاربره

 

امکان استفاده همزمان دو نفر از گاوصندوق چند کاربره

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های گاوصندوق چند کاربره، مربوط به امکان استفاده دو نفر به صورت همزان می باشد. افرادی که شیفتی کار می ‌کنند، اهالی منزل و یا شرکا می توانند این محصول را انتخاب کرده و از آن به صورت طولانی مدت استفاده کنند. اگر دو نفر بخواهند تا از این نوع گاوصندوق استفاده کنند، به راحتی هر فردی می ‌تواند یک طبقه از گاوصندوق را در دست خود و در اختیار خود در آورده و اطلاعات خودش را درون آن بخش، نگهداری نماید. لازم به ذکر است تا هر یک از شما عزیزان متقاضی خرید این گاوصندوق بدانید که نوع قفل و رمزی که درون هر کدام از این بخش ‌ها به کار گرفته می شود، می‌تواند جداگانه باشد. در واقع، می توان امنیت خاصی را برای هر بخشی از گاوصندوق ‌ها به وجود آورد.

برخلاف باورهای برخی از افراد، هنگامی که دو نفر به صورت مجزا از گاوصندوق‌ ها استفاده می نمایند، پس در نتیجه می ‌توانند امنیت بالاتری را برای گاوصندوق به ارمغان بیاورند. نکته بسیار مهمی که درباره گاوصندوق ‌های چند کاربره وجود دارد، مربوط به این است که گاوصندوق ‌های چند کاربره فضای کمتری را نسبت به دو گاوصندوق اشغال می‌ کنند. درست است که نسبت به گاوصندوق های معمولی فضای بیشتری نیاز دارند، اما، در مقایسه با دو مدل گاوصندوق، به فضای کمتری نیاز دارند. گاوصندوق چند کاربره فضای بیشتری را در اختیار هر یک از ما شما عزیزان قرار دهد، این موضوع باعث می ‌شود تا شما بتوانید با خیالی راحت، اشیاء، اقلام، لوازم ضروری و…. خودتان را در درون گاوصندوق ‌ها قرار داده و از آن‌ ها استفاده کنید.

 

وجود یک فضای مخفی در طبقه بالا

سومین ویژگی و امکاناتی که این گاوصندوق در اختیار شما عزیزان قرار می دهد، وجود یک فضای مخفی در طبقه بالای آن می باشد. در واقع، در قسمت بالای گاوصندوق چند کاربره، یک محفظه جداگانه ‌ای وجود دارد که برای آن بخش، قفل و کلید جداگانه ‌ای نیز طراحی شده است. برای قفل این بخش، می توان آن را براساس سلیقه و نظر شما مشتریان عزیز، طراحی کرد. به عبارتی ساده تر، هر یک از شما مشتریان عزیز در صورتی که تمایل داشته باشید، می ‌توانید به جای قفل‌ های کلیدی، از قفل های دیجیتالی استفاده کنید. در این صورت، امنیت گاوصندوق شما نیز تا زیادی، افزایش پیدا کرده و سارقین نمی توانند به آن دست برد بزنند.

 

برای آشنایی با گاوصندوق مخفی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

ایمنی بالا و مقاومت در برابر آتش سوزی

هر فردی پیش از خرید گاوصندوق، در رابطه با بالا بودن ایمنی آن و همچنین ضد حریق بودن آن، سوال می کند. اگر برای شما نیز این مسئله حائز اهمیت است، پیشنهاد می کنیم تا گاوصندوق چند کاربره را تهیه کرده و با خیالی راحت سالیان سال از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است تا بدانید که برای ساخت گاوصندوق‌ چند کاربره از ورق ‌های فولادی بسیار با کیفیت در بدنه و درب آن استفاده می کنند. علاوه بر این، در زمان ساخت این محصول، بین دو جداره بدنه گاوصندوق از بتن استفاده می کنند که این موضوع باعث شده تا گاوصندوق در برابر آتش سوزی و در برابر حرارت بالا، مقاوم زیادی داشته باشد. مقاومت در برابر آتش سوزی یکی از ویژگی‌ های بسیار خوبی است که گاوصندوق ‌های چند کاربره آن را دارا هستند. حداقل مقاومت دمایی که برای گاوصندوق‌ ها وجود دارد، تقریبا 700 درجه سانتی گراد می باشد.

همچنین، دیوارهای این نوع از گاوصندوق در برابر سوراخ یا برش بسیار نفوذ ناپذیر می باشند. به یاد داشته باشید که برای افزایش امنیت این گاوصندوق ها شما عزیزان می توانید خودتان، از آپشن های مختلفی استفاده نمایید. به طور مثال: شما می توانید سیستم ارسال پیامک را روی گاوصندوق نصب نموده و هر دفعه ای که درب گاوصندوق باز و بسته می شود، پیامکی نیز برای شما ارسال می گردد. علاوه بر این، شما می ‌توانید رمزهای مکانیکی یا الکترونیکی را روی گاوصندوق خود تعبیه کرده و با این کار نیز تا حد زیادی امنیت گاوصندوق چند کاربره خود را افزایش دهید. همواهر گاوصندوق ‌هایی که سیستم ضد سرقت دارند، در صورتی که سارقان تلاش بسیار زیادی برای باز کردن در گاوصندوق به روش ‌های متفاوتی کنند، سریعاً این زبانه ضد سرقت فعال شده و اجازه نفوذ به سارقان را نمی ‌دهد.

 

ایمنی بالا و مقاومت در برابر آتش سوزی

 

طراحی ظاهر منحصر به فرد

بهتر است تا بدانید زمانی که شما عزیزان یک گاوصندوق چند کاربره را از سایت های معتبری مثل: ایران کاوه خریداری می ‌کنید، در واقع دو گاوصندوق را تهیه کرده اید. زیرا، می توانید هم دو نفر به صورت جداگانه از آن استفاده کنید و هم برای هر بخش، قفلی جداگانه در نظر بگیرید. این موضوع نشان دهنده طراحی منحصر به فرد این محصول می باشد. همواره، طراحی زیبا و جدا بودن طبقات این محصول، باعث شده است تا افراد زیادی به دنبال تهیه و استفاده از گاوصندوق‌ چند کاربره باشند. البته، این نوع از گاوصندوق برخلاف سایرین، در رنگ های مختلفی ساخته می شود و لذا شما می‌ توانید رنگ ظاهری گاوصندوق را تغییر دهید و برای هر طبقه از رنگ متفاوتی استفاده نمایید.  

 

وجود قفل مجزا و هزینه مناسب

یکی دیگر از مهم‌ ترین مزیت ‌هایی که برای گاوصندوق‌ چند کاربره وجود دارد، این است که امکان نصب دو قفل به صورت مجزا درون این گاوصندوق‌ وجود دارد. در واقع، در صورتی که دو نفر از آن استفاده کنند، می توانند دو قفل را در آن نصب کرده و رمزهای جداگانه ای را برای آن تعبیه کنند. در واقع، هر کاربری می تواند قفلی مجزا داشته باشد و شخصی جز خودش نتواند به محتویات بخش مورد نظر، دسترسی داشته باشد.

علاوه بر تمامی موارد فوق، مقرون به صرفه بودن یکی دیگر از مزیت های خرید گاوصندوق چند کاربره می باشد. شاید بسیاری از افراد فکر کنند، گاوصندوق‌ چند کاربره به خاطر این که دو گاوصندوق در یک گاوصندوق دارد، به همین خاطر قیمت زیادی نیز داشته باشد. اما، باید بیان کنیم که به هیچ وجه این گونه نیست و این نوع گاوصندوق از نظر هزینه خرید، تعمیر و… بسیار کم هزینه می باشد.

 

خلاصه مطلب

ما در این بخش از مطلب تلاش کردیم تا هر یک از شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با گاوصندوق چند کاربره آشنا کرده و اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم. همواره به یاد بسپارید که خرید گاوصندوق‌ چند کاربره بسیار مقرون به صرفه است و شما با پرداخت قیمت یک گاوصندوق می‌ توانید دو گاوصندوق را مورد استفاده قرار دهید. نکته‌ ای که باید به آن توجه کنید، این است که شما با خرید این گاوصندوق هم در فضا و هم در هزینه، صرفه ‌جویی می ‌کنید.  اگر سوال دیگری در رابطه با این نوع از گاوصندوق دارید و یا می خواهید با ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید، می توانید با ما در ارتباط باشید. علاوه بر این، برای خرید انواع گاوصندوق های چند کاربره یا سایر گاوصندوق ها می توانید با همکاران ما در ایران کاوه تماس بگیرید. با این کار می توانید با پرداخت کمترین مبلغ، باکیفیت ترین و مرغوب ترین گاوصندوق ها را در کمترین زمان ممکن، تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

منوی اصلی