آشنایی با انواع گاوصندوق اداری و قیمت آن ها

آشنایی با انواع گاوصندوق اداری و قیمت آن ها

گاوصندوق ها دارای انواع مختلفی هستند که هر یک از آن ها بنا به نوع کاربرد و ویژگی هایی که دارا هستند، در محیطی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از آن ها، گاوصندوق اداری است که معمولا از آن در ادارات، سازمان های مختلف و موارد این چنینی، استفاده می شود. در واقع، یکی از محیط هایی که برای نگهداری از اسناد و مدارک مهم باید از گاوصندوق استفاده شود، اداره است. زیرا، در این محیط ها رفت و آمد زیاد است و باید اسناد و مدارک مهم دور از دسترس عموم افراد قرار بگیرد. لازم به ذکر است تا بدانید که این محصول خود نیز به چند نوع مختلف تقسیم می شود که انواع گاوصندوق اداری شامل: گاوصندوق اداری نسوز، اثر انگشتی، دکوراتیو، طبقاتی و … می باشند. لذا، اگر جزء افرادی هستید که می خواهید با گاوصندوق اداری و مدل های گاوصندوق اداری آشنا شوید و به لیست قیمت گاوصندوق های اداری دسترسی پیدا کنید، در ادامه مقاله همراه ما باشید. ما در ادامه هر آن چیزی که باید در رابطه با این نوع گاوصندوق و قیمت آن بدانید را خدمت شما عزیزان بیان خواهیم نمود.

 

انواع گاوصندوق اداری

همان طور که در بخش ابتدایی مقاله خدمت هر یک از شما عزیزان بیان کردیم، به نوعی گاوصندوق که دارای ابعاد و ویژگی های خاصی بوده و همواره از آن در ادارات و یا سازمان ها استفاده می شود، گاوصندوق اداری می گویند. در واقع، این نوع گاوصندوق، برای محافظت از اسناد و مدارک مهم و جلوگیری از سوء استفاده افراد مختلف، کاربرد دارد. زیرا، در ادارات و سازمان های مختلف، افراد زیادی می توانند به اسناد و مدارک مهم دسترسی داشته باشند و این به نوعی یک زنگ خطر بزرگ محسوب می شود. لذا، با استفاده از انواع گاوصندوق اداری می توان از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد. به خاطر بسپارید که گاوصندوق دارای، انواع مختلفی است که هر یک از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. همچنین، فراموش نکنید که این نوع گاوصندوق ها را تمامی برندها اعم از: برند گاو صندوق ایران کاوه، برند سدید، برند گنجینه مهر پارس و …. به تولید رسانده و روانه بازار می کنند. تعدادی از پرطرفدار ترین و بهترین نوع گاوصندوق های اداری، شامل موارد زیر می باشند:

آشنایی با گاوصندوق اداری نسوز

یکی از بهترین نوع گاوصندوق های اداری، نوع نسوز است و همان طور که از نام آن معین می باشد؛ این گاوصندوق در مقابل آتش سوزی و حرارت بالا، دچار آسیب نمی شود. لازم به ذکر است تا به یاد بسپارید، در ادارات و سازمان ها، آتش سوزی به صورت مکرر اتفاق می افتد و ممکن است که اسناد و مدارک مهم شرکت ها، از بین برود. لذا، برای پیشگیری از بروز چنین اتفاقاتی، محصولی را به عنوان گاوصندوق نسوز طراحی کرده و به تولید رسانده اند.

این محصول، امروزه به صورت گسترده در مکان های مختلف اعم از: منازل، ادارات، بانک ها و….. مورد استفاده قرار می گیرد. اگر گاوصندوق اداره، دارای این قابلیت نباشد، محتویات گاوصندوق با کمترین حرارت و آتش سوزی، به صورت کامل از بین می رود. لازم به ذکر است تا بدانید که میزان مقاومت هر یک از گاوصندوق های اداری نسوز، با یکدیگر متفاوت می باشند. در واقع، میزان مقاومت آن ها به نوع آلیاژ به کار گرفته شده و مواد مورد استفاده در عایق دوجداره آن ها و…. بستگی دارد. لذا، هر یک از شما عزیزان باید پیش از تهیه این محصول، به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید. علاوه بر این، باید نکات دیگری را نیز دانسته و رعایت کنید که برای آشنایی با آن ها می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه کنید.

 

برای دانستن مهم ترین نکات در خرید گاوصندوق، بر روی لینک کلیک کنید.

 

آشنایی با گاوصندوق اداری اثر انگشتی

به جز گاوصندوق اداری نسوز، نوع دیگری وجود دارد که به آن گاوصندوق اداری اثر انگشتی گفته می شود. از اسم این محصول نیز کاملا مشخص است که با اثر انگشت صاحب آن، درب محصول باز و بسته می شود. این گاوصندوق از محبوبیت زیادی در بین افراد برخوردار می باشد؛ زیرا، امنیت آن بیشتر از سایرین است. علاوه بر این، صاحب این محصول می تواند با گذاشتن انگشت خود در ناحیه اسکن اثر انگشت، در کمترین زمان ممکن درب گاوصندوق را باز کرده و اسناد را داخل آن گذاشته و یا از آن خارج نماید. در واقع، زمان زیادی نیاز نیست تا درب این گاوصندوق باز شود.

 

انواع گاوصندوق اداری

 

آشنایی با گاوصندوق اداری دکوراتیو

شاید تا به امروز نام گاوصندوق اداری دکوراتیو را نسبت به سایرین، کمتر شنیده باشید و اطلاعات زیادی در رابطه با این محصول نداشته باشید. نوع دیگری از گاوصندوق های اداری، دکوراتیو است که علاوه بر امنیت بالا، ظاهر زیباتری نیز دارد. اگر جزء افرادی هستید که به دنبال گاوصندوقی زیبا با امنیت بالا می گردید، این محصول بهترین گزینه برای شما عزیزان می باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که این نوع از گاوصندوق، دارای طراحی بسیار جذاب بوده و می توان از آن به عنوان بخشی از دکوراسیون محل کار استفاده کرد.

 

آشنایی با گاوصندوق اداری طبقاتی

در محیط ها و اداراتی که اسناد و مدارک بسیار زیاد است، نمی توان تمامی آن ها را در یک گاوصندوق 1 طبقه قرار داد. لذا، در این مواقع می توان از گاوصندوق اداری طبقاتی استفاده کرد. همان طور که از نام این محصول مشخص است، طبقات آن بیش از یک بوده و می توان اسناد و مدارک زیادی را در طبقات آن قرار داد. اما، به یاد داشته باشید زمانی که تعداد طبقات گاوصندوق ها زیاد می شود، قاعدتا وزن آن ها نیز بیشتر شده و در نهایت جا به جایی و محل و نقل آن ها کاری دشوار خواهد شد. لذا، در زمان خرید به تمامی این مسائل دقت کرده و بهترین محصول را خریداری کنید.

 

انواع گاوصندوق اداری چه ویژگی هایی دارند؟

در بخش ابتدایی مقاله بیان کردیم که گاوصندوق های اداری، هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. هر یک از این ویژگی ها به نوبه خود سبب شده اند تا گاوصندوق های اداری طرفداران زیادی داشته باشند که تعدادی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های انواع آن ها، شامل موارد زیر می باشند:

 • هر یک از انواع گاوصندوق های اداری ذکر شده، دارای جدید ترین قفل ها هستند و به همین خاطر، از امنیت بالایی نیز برخوردار می باشند. در واقع، هر چه قفل یک گاوصندوق امنیت بالایی داشته باشد، از بروز هر گونه سرقت و یا موارد این چنینی، جلوگیری می شود.
 • اغلب گاوصندوق های اداری دارای سیستم تاخیر یا خواب هستند.
 • یکی از اصلی ترین ویژگی گاوصندوق های اداری، مقاومت آن ها در برابر حرارت بالا و آتش سوزی می باشد.
 • برخی از گاوصندوق های اداری، دارای چند طبقه هستند و با تهیه آنها می توان فضای کافی برای نگهداری از تمامی اسناد و مدارک را مهیا کرد.
 • هر یک از انواع گاوصندوق اداری بدنه مقاومی دارند؛ لذا، در برابر آسیب های مختلف مقاوم می باشند.
 • هر یک از انواع گاوصندوق اداری در شرایط آب و هوایی مرطوب، دچار زنگ زدگی نمی شوند.

به یاد داشته باشید که تمامی گاوصندوق های اداری که توسط سایت ایران کاوه به فروش می رسند، دارای این ویژگی ها می باشند. لذا؛ شما می توانید مرغوب ترین گاوصندوق های اداری را با نرخی مقرون به صرفه تهیه کنید.

 

قیمت انواع گاوصندوق اداری چقدر است؟

هم اکنون که با گاوصندوق اداری و انواع آن به خوبی آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که قیمت هر یک از انواع گاوصندوق اداری، چقدر است؟ در پاسخ به سوال شما عزیزان در رابطه با قیمت انواع این گاوصندوق ها باید بیان کنیم که نمی توان نرخ واحدی را برای تمامی آن ها اعلام کرد. در واقع، قیمت انواع این گاوصندوق های اداری، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارند که یکی از مهم ترین آن ها، متریال به کار رفته در زمان تولید می باشد. البته، علاوه بر این، عوامل تاثیر گذار دیگری نیز وجود دارند که برخی از مهم ترین آن ها شامل موارد زیر می باشند:

 • میزان مقاومت در برابر حرارت
 • ابعاد و وزن هر یک از آن ها
 • میزان امنیت
 • نوع قفل هر یک از آن ها
 • ضخامت هر یک از آن ها
 • نوع برند

لازم به ذکر است تا بدانید که هر یک از شما عزیزان برای اطلاع از قیمت روز انواع گاوصندوق اداری، می توانید به سایت ایران کاوه مراجعه کرده و یا با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید. برای برقراری ارتباط با همکاران ما می توانید با شماره های 09128334148 – 02166263137  تماس حاصل فرمایید.

قیمت انواع گاوصندوق اداری چقدر است؟

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله تلاش کردیم تا هر یک از شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با گاوصندوق اداری آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای خرید انواع گاوصندوق اداری نباید عجله کرده و باید تحقیقات زیادی در این زمینه انجام دهید. زیرا، برخی از افرا، از متریال و مواد اولیه خوبی برای تولید گاوصندوق استفاده نمی کنند که این مسئله باعث می شود قیمت نهایی محصولات آن ها کم شده اما، کیفیت خوبی نداشته باشد. لذا، اگر می خواهید گاوصندوقی مرغوب را با قیمتی مناسب تهیه کنید، می توانید با همکاران ما در ایران کاوه در ارتباط باشید. علاوه بر این، اگر سوالی در این زمینه دارید و یا به راهنمایی نیاز دارید کافی است تا با همکاران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

منوی اصلی