گاوصندوق آسانسوری چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ 

گاوصندوق آسانسوری چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ 

گاوصندوق آسانسوری یکی از بهترین گاوصندوق ‌هایی است که از آن در مکان‌ های مختلف الخصوص در طلا فروشی ‌ها استفاده می ‌شود. این گاوصندوق، دارای ویژگی ‌های امنیتی پیشرفته ‌ای بوده و مزیت ‌های بسیار زیادی دارد. به طور مثال: سیستم‌ های قفل این گاوصندوق الکترونیکی بوده و سنسورهای آن به حرکت و دما بسیار حساس است و همچنین دارای سیستم‌ های ضد انفجار می ‌باشد. از این محصول اغلب برای نگهداری طلا و جواهرات یا اشیایی بسیار قیمتی نگهداری می ‌شود. این گاوصندوق، دارای دو قسمت است که قسمت بالای آن ویترین بوده و قسمت پایین آن گاوصندوق اصلی است. با فشار دادن یک دکمه ویترین بالایی به صورت عمودی به قسمت پایین منتقل شده و در گاوصندوق اصلی قرار می ‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با گاوصندوق آسانسوری، ویژگی ‌هایش، قیمت آن و… در ادامه مطلب همراه ما باشید‌.

 

ویژگی ها و مزیت های گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری همانند سایر گاوصندوق ها، دارای ویژگی ‌های منحصر به فرد و مزیت ‌های بی ‌شماری است. در واقع، این ویژگی ‌ها سبب شده‌ اند تا از آن ها در طلا فروشی‌ ها و سایر مشاغلی که به گاوصندوق‌ های ایمن نیاز دارند، استفاده کنند. برخی از اصلی ‌ترین این مزایا شامل موارد زیر می‌ باشند:

 

امنیت بالای گاوصندوق آسانسوری

اولین ویژگی مربوط به امنیت بالای گاوصندوق آسانسوری است، زیرا؛ در این محصول اشیا با قیمتی نگهداری می ‌شوند. لذا، این گاوصندوق باید دارای امنیت زیادی بوده و هیچ سارقی نتواند به آن دستبرد بزند. در ساخت این محصول از مواد مقاومی استفاده می ‌شود تا دسترسی سارقان را به داخل آن از بین ببرند. به طور مثال: در ساخت بدنه آن از فولاد ضد زنگ و در ساخت درب آن نیز از این فولاد استفاده می ‌شود. علاوه بر این، در ساخت بدنه این گاوصندوق از فولادهای ضخیمی استفاده شده تا به هیچ نحو درب آن باز نشود. دیواره‌ های داخلی آن نیز از بتن ‌های مسلح و آرماتور تولید می‌ شوند تا کاملاً ضد حریق و ضد انفجار بوده و به هیچ نحوی درب آن باز نشود. همچنین، سیستم ‌های قفل پیشرفته ‌ای مثل: قفل ‌های دیجیتال یا مکانیکی برای درب آن تعبیه شده ‌اند که تمامی این موارد سبب می ‌شوند تا گاوصندوق ‌های آسانسوری از امنیت بالایی برخوردار بوده و درب آن ها به راحتی باز نشده یا بدنه آن ها دچار آسیب نشود.

 

برای آشنایی با روش های افزایش امنیت گاوصندوق بر روی لینک کلیک کنید.

 

سهولت در استفاده

دومین ویژگی این محصول، مربوط به راحتی در استفاده از گاوصندوق ‌های آسانسوری است؛ زیرا، می‌توان با فشردن یک دکمه به راحتی آن را باز و بسته کرد. این امر در طلا فروشی‌ ها بسیار مفید واقع شده و به راحتی و در کمترین زمان ممکن می‌ توان گاوصندوق را باز یا بسته نموده و از آن استفاده کرد. همچنین، یکی دیگر از مهم ‌ترین مزیت‌ های این گاوصندوق، عدم اتلاف وقت برای چیدن و جمع آوری طلا و جواهرات است. در واقع، مکانیزمی در ساختار این محصول به کار گرفته شده که می‌ توان با فشردن یک دکمه، تمامی محصولات داخل ویترین را به درون گاوصندوق اصلی منتقل نموده و زمانی را برای صرف این کار نکرد. این امر موجب می‌ شود تا محصولات داخل گاوصندوق از سرقت سارقین نیز در امان باشند.

 

ظاهر زیبای گاوصندوق آسانسوری

سومین ویژگی این گاوصندوق، مربوط به ظاهری زیبا می ‌باشد و این گاوصندوق ‌ها به نحوی طراحی شده‌ اند که دارای ظاهری زیبا و مدرن هستند. لذا، می ‌توان از این گاوصندوق‌ ها به عنوان بخشی از دکوراسیون طلا فروشی ‌ها استفاده کرد. این امر هم به نوبه خود می ‌تواند منجر به جلب توجه مشتریان و هم منجر به فروش بیشتر شود.

ویژگی ها و مزیت های گاوصندوق آسانسوری

 

طول عمر و دوام طولانی

چهارمین ویژگی مربوط به دوام و طول عمر بالای این محصول است؛ زیرا، در ساخت این گاوصندوق از مواد با دوام و فولادهایی مناسب استفاده شده است که سبب شده اند تا دوام گاوصندوق افزایش یابد. هر یک از خریداران با یک بار خرید می ‌توانند سالیان سال از گاوصندوق آسانسوری استفاده کنند. این محصول در گذشت سال ‌های طولانی نیز نیازی به تعمیر ندارد و همواره می ‌تواند جزء مناسب ‌ترین گاوصندوق ‌ها به شمار آید. البته، اگر این گاوصندوق نیاز به تعمیر داشته باشد هزینه کمی را در بر خواهد داشت؛ پس می ‌توان گفت که هزینه نگهداری و تعمیر این گاوصندوق نیز کم بوده و جز یکی دیگر از ویژگی ‌های آن به شمار می ‌آید.

 

برای آشنایی با گاوصندوق مناسب طلا فروشی کلیک نمایید.

 

قابلیت سفارش سازی

یکی دیگر از ویژگی ‌های گاوصندوق آسانسوری، قابلیت سفارش سازی آن است. در واقع، می ‌توان این گاوصندوق را در اندازه‌ ها و سایزهای مختلف و همین طور در طرح‌ های متنوعی طراحی و تولید کرد. زیرا، طلا فروشی ‌ها گاهی نیاز به یک گاوصندوق منحصر به فرد و خاص دارند که در این صورت می ‌توانند از طریق سفارش، این گاوصندوق را تهیه نمایند. یکی دیگر از ویژگی ‌های این محصول نیز قابلیت نگهداری آن است به نحوی که نگهداری این محصول بسیار راحت بوده و مشکلات زیادی را به وجود نمی ‌آورد.

 

ضد حریق و ضد ضربه بودن گاوصندوق آسانسوری

گاوصندوق آسانسوری، دارای قابلیت ضد حرارت و آتش سوزی می ‌باشد. در واقع، این محصول می ‌تواند در برابر آتش سوزی و یا حتی در برابر حرارت بالا، مقاومت کرده و درب و بدنه آن دچار هیچ مشکلی نشود. همچنین، این محصول در برابر ضربه نیز مقاوم بوده و اگر سارقین به هر نحوی به آن آسیب برسانند، هیچ مشکلی برای درب یا بدنه آن ایجاد نمی ‌شود.

 

قابلیت هوشمند سازی

یکی دیگر از ویژگی ‌های این محصول، امکان هوشمندسازی و استفاده از رمزهای شخصی سازی شده می ‌باشد. نوع سیستم رمزنگاری در این محصول به نحوی است که هر شخصی می ‌تواند آن را منحصر به فرد کرده و بر اساس آن، از گاوصندوق استفاده کند. اما، اغلب افراد برای رمز این محصول از نوع دیجیتالی یا حتی اثر انگشتی استفاده می ‌کنند که متداول ‌تر است. با این حال می‌ توان این محصول را هوشمندسازی نموده و به تلفن ‌های هوشمند متصل کرد. با این کار اگر شخصی تلاش کند تا درب گاوصندوق آسانسوری را باز نماید، سیستم به صورت خودکار به صاحب و مالک گاوصندوق پیامکی ارسال خواهد کرد که از این طریق آن را مطلع نماید. برخی از افراد نیز علاوه بر این، سیستم دزدگیر بر روی گاوصندوق را نیز نصب می‌ کنند تا در صورتی که یک فرد ناشناس بخواهد درب آن را باز کند، آژیر کشیده و مابقی را مطلع نماید.

 

انواع گاوصندوق آسانسوری کدامند؟

هم اکنون که با ویژگی ‌های گاوصندوق آسانسوری آشنا شدید بهتر است بدانید که این محصول انواع مختلفی دارد که می‌ توان از آن ها به صورت گسترده استفاده کرد. تعدادی از رایج ‌ترین انواع این گاوصندوق ‌ها، شامل موارد زیر می ‌باشند:

  • یک گاوصندوق آسانسوری ثابت: در نوع ثابت آن، همواره بخشی از سازه گاوصندوق به صورت ثابت در زیر زمین قرار داده می ‌شود. بخشی دیگر آن به صورت ویترین در قسمت بالایی وجود دارد که بخش بالا حرکت کرده و بخش پایینی ثابت باقی می ماند.
  • گاوصندوق آسانسوری متحرک: همان طور که از نامش مشخص است، کل اجزای گاوصندوق به صورت ریل ‌ها در زیر زمین قرار دارند و می ‌توان تمامی بخش‌ های گاوصندوق را به سمت جلو و عقب حرکت داد.

لازم به ذکر است تا بدانید که این محصول از نظر نوع درب نیز به دو دسته کلی تقسیم می ‌شود که شامل درب یکپارچه و درب جداگانه می ‌باشند. نوع اول درب گاوصندوق آسانسوری یعنی نوع یکپارچه به نوعی است که درب ویترین و درب گاوصندوق یکپارچه بوده و با هم به صورت مساوی حرکت می‌ کنند. نوع دوم یعنی نوع درب جداگانه نیز همان طور که از نامش مشخص است درب ویترین و درب گاوصندوق آن از هم مستقل بوده و به صورت جداگانه حرکت می ‌کنند.

 

گاوصندوق آسانسوری چه کاربردی دارد؟

بیان کردیم که می ‌توان از گاوصندوق آسانسوری در مکان ‌های مختلف به صورت گسترده استفاده کرد. حال ممکن است سوال کنید که در چه مکان ‌هایی می ‌توان از این محصول استفاده کرد یا این محصول چه کاربردی دارد؟ در پاسخ به این سوال ‌ها می ‌توان گفت که اغلب از گاوصندوق آسانسوری در طلا فروشی ‌ها برای نگهداری طلا و جواهرات، در موزه ‌ها برای نگهداری اشیا قدیمی و باستانی و در بانک‌ ها برای نگهداری پول و نقد و اسناد مهم استفاده کرد. همچنین گاهی در عتیقه فروشی ‌ها برای نگهداری عتیقه ‌جات آثار ارزشمند و در فروشگاه ‌های ساعت نیز می ‌توان از این گاوصندوق برای نگهداری ساعت ‌های گران قیمت استفاده کرد. علاوه بر این، در هر مکانی که نیاز باشد تا محصولی با ارزش و قیمتی را نگهداری کنند، از گاوصندوق آسانسوری استفاده می ‌نمایند.

گاوصندوق آسانسوری چه کاربردی دارد؟

 

قیمت گاوصندوق آسانسوری چقدر است؟

قیمت گاوصندوق آسانسوری همانند سایر گاوصندوق ‌ها با توجه به اندازه و ابعاد آن مشخص می ‌شود. به طوری که اگر وزن و اندازه این گاوصندوق زیاد باشد، طبیعتاً قیمت آن نیز به همان اندازه افزایش می ‌یابد. البته علاوه بر وزن و ابعاد، نوع تجهیزات گاوصندوق، نوع قفل آن، میزان امنیت و… نیز هر یک به نوبه خود بر قیمت گاوصندوق اثر می‌ گذارند. در واقع، اگر نوع قفل دیجیتالی باشد و از امینت بالایی برخوردار باشد یا مواد اولیه تشکیل دهنده آن مرغوب باشند، طبیعتاً وزن گاوصندوق آسانسوری نیز افزایش پیدا می ‌کند. اگر می ‌خواهید تا گاوصندوق آسانسوری یا سایر محصولاتی با کیفیت را با نرخی مقرون به صرفه خریداری کنید، می ‌توانید با همکاران ما در ایران کاوه ارتباط برقرار کرده و از آن ها در این زمینه یاری بگیرید. توجه کنید که قیمت گاوصندوق‌ ها یکسان نبوده و دائماً در حال تغییر می ‌باشند؛ لذا، برای اطلاع از قیمت نیز می ‌توانید با ما در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول در رابطه با گاوصندوق آسانسوری

  • گاوصندوق آسانسوری چیست؟

به محصولی که دارای دو بخش ویترین و زیری بوده و اغلب از آن در طلافروشی ‌ها، عتیقه فروشی ‌ها، موزه ‌ها و… استفاده ‌کنند و امنیت بسیار بالایی داشته باشد، گاوصندوق آسانسوری گفته می ‌شود.

  • گاوصندوق آسانسوری چه ویژگی ‌هایی دارد؟

این محصول دارای ویژگی ‌های بسیاری از جمله: سهولت در استفاده، ظاهری زیبا، طول عمر زیاد، ضد حریق و ضد ضربه بودن، قابلیت هوشمندسازی و… می ‌باشد.

  • قیمت گاوصندوق آسانسوری چقدر است؟

قیمت این گاوصندوق ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد که برای اطلاع از قیمت بهتر است تا با همکاران ما در ایران کاوه ارتباط برقرار کنید.

خلاصه مطلب

ما در این بخش از مطلب تلاش کردیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با گاوصندوق آسانسوری انواع آن و ویژگی‌ هایش آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که این محصول یکی از با کیفیت‌ ترین و پیشرفته‌ ترین نوع گاوصندوق‌ ها بوده و از امنیت بالایی برخوردار می‌ باشد. به همین خاطر ، قیمت آن در مقایسه با سایر گاوصندوق‌ ها بیشتر بوده و طبیعتاً ویژگی‌ ها مزیت‌ های آن نیز بیشتر از سایرین است. اگر سوال دیگری در این زمینه دارید و یا می‌ خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با گاوصندوق دریافت کنید، می‌ توانید با همکاران ما در ایران کاوه ارتباط برقرار نمایید. برای برقراری ارتباط کافی است تا با شماره‌ های ۰۲۱۶۶۲۶۳۱۳۷ و ۰۹۱۲۸۳۳۴۱۴۸ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

منوی اصلی