باورها و تصورات غلط درباره خرید گاوصندوق

باورها و تصورات غلط درباره خرید گاوصندوق

گاوصندوق یک محصول امنیتی و خاص است که برخی از افراد پیش از خرید تصورات و باورهای غلطی در رابطه با آن دارند. در واقع، اغلب مشتریان پیش از خرید اطلاعات کاملی در رابطه با گاوصندوق و ویژگی ‌ها و شاخص‌ های استاندارد آن ندارند. لذا، به سخنان فروشندگان و یا اطرافیان گوش فرا داده و فقط همان‌ سخنان را باور می ‌کنند. به طور مثال برخی از تفکرات اشتباه در رابطه با خرید گاوصندوق شامل: هر چه درب و بدنه گاوصندوق ضخیم‌ تر باشد، ایمن ‌تر است یا هر چه وزن گاوصندوق بیشتر باشد، ایمنی آن بیشتر است یا گاوصندوق هیچ نیازی به نصب کردن ندارد. این سه جمله یکی از رایج ‌ترین تفکرات غلط مشتریان در رابطه با گاوصندوق به شمار می ‌آیند. برای آشنایی با سایر تفکرات و باورهای غلط، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

باورهای غلط در زمان خرید گاوصندوق

هر یک از شما عزیزان که تصمیم به خرید انواع گاوصندوق ‌ها را دارید، پیش از خرید باید اطلاعات کامل در رابطه با ویژگی ‌ها و شاخص‌ های استاندارد گاوصندوق ‌ها به دست آورید. اگر اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید، ممکن است برخی از فروشندگان محصولاتی بی‌ کیفیت را به عنوان گاوصندوق ‌هایی با کیفیت به شما بفروشند. لذا، باید اطلاعات کاملی در رابطه با این موضوع داشته باشید. برخی از باورها و تفکرات غلطی در رابطه با این محصول وجود دارند که پیش از خرید گاوصندوق باید به آن ها آشنا شوید که تعدادی از مهم ترین آن ها شامل موارد زیر می ‌باشند:

 

خرید گاوصندوق با هر کیفیتی

 اولین تفکر در رابطه با این است که داشتن یک گاوصندوق، بهتر از نداشتن آن است. این تفکر بسیار نادرست بوده است و در واقع برخی از افراد تصور می ‌کنند که خرید یک گاوصندوق به تنهایی می ‌تواند تمامی اشیا و مدارک با قیمت آن ها را حفظ نماید. اما، این تفکر نادرست است؛ زیرا، گاوصندوق ‌ها دارای کیفیت‌ های متفاوتی بوده و برخی از آن ها نمی‌ توانند از سرقت پیشگیری کنند. در واقع، برخی از فروشندگان گاوصندوق‌ ها را با قیمتی ارزان ‌تر عرضه کرده تا همه افراد بتوانند آن را تهیه کنند. اما، ویژگی ‌های مربوط به ضد سرقت بودن گاوصندوق را بر آن نصب نکرده و محصولات بی ‌کیفیت را ارائه می ‌دهند. برای آشنایی با گاوصندوق ‌های ضد سرقت و ویژگی‌ های آن ها می ‌توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه نمایید.

 

برای مطالعه مقاله گاوصندوق ضد سرقت بر روی لینک مربوط کلیک کنید.

 

ضخیم بودن درب و بدنه گاوصندوق

تفکر بعدی در رابطه با این است که درب و بدنه گاوصندوق هر چقدر ضخیم ‌تر باشد، پس ایمنی و مقاومت آن نیز بیشتر است. این تفکر کاملاً نادرست است و برخی از افراد فکر می ‌کنند که هر چه ضخامت درب و بدنه بیشتر باشد، سارقین نمی ‌توانند با دیلم یا سایر ابزارها آن را باز کنند. اما، سارقین امروزه مجهز به سایر ابزارها بوده و فرقی ندارد که ضخامت درب یا بدن چند سانتی ‌متر باشد. به هر حال، می ‌توانند درب آن را باز نمایند که به همین خاطر باید گاوصندوقی را خریداری کنید که امنیت بالایی داشته باشد. برای آشنایی با روش ‌های افزایش امنیت گاوصندوق می‌ توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه کنید.

 

برای مطالعه مقاله روش ‌های افزایش امنیت یک گاوصندوق بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

نسوز بودن گاوصندوق یک ویژگی است

 تفکر دیگر مربوط به این است که نسوز بودن یک گاوصندوق به نوعی یک ویژگی اضافه به شمار می ‌آید. در حالی که این گونه نیست و نسوز بودن به نوعی به مواد اولیه ساخت گاوصندوق مربوط می‌ شود. در واقع، بدنه گاوصندوق ‌های نسوز از مواد آلیاژی نسوز ساخته شده‌ اند و بر اساس استانداردهای معتبر روز دنیا مثل ul آمریکا طراحی شده‌ اند. لذا، نمی ‌توان گفت که نسوز بودن به نوعی یک ویژگی اضافه به شمار می آید. در واقع نسوز بودن مثل داشتن امنیت، مثل داشتن درب و موارد دیگر درون گاوصندوق تعبیه شده است. بر اساس استاندارد گاوصندوق و محتویات آن باید بتوانند در دمای ۹۴۵ درجه یا بیشتر دوام آورده و یک ساعت یا بیشتر سالم باقی بمانند. اگر این گونه نباشد، نمی‌ توان آن را با نام گاوصندوق نسوز شناخت و باید از خرید آن اجتناب کرد.

 

باورهای غلط در زمان خرید گاوصندوق

 

انتخاب وزن بالا در خرید گاوصندوق

تفکر بعدی مربوط به وزن گاوصندوق است که برخی از افراد تصور می ‌کنند، هر چه وزن یک محصول بالاتر باشد، در نتیجه امنیت آن نیز بیشتر است. اما، این گونه نبوده و بسیاری از گاوصندوق ‌ها وجود دارند که معتبر بوده و در عین حال وزن کمی دارند و در دسته گاوصندوق‌ های سبک قرار گرفته ‌اند. معمولا گاوصندوق‌ های خانگی وزن کمی دارند؛ اما، گاوصندوق ‌های اداری، طلا فروشی، بانک و..، وزن زیادی دارند و جزء گاوصندوق‌ های سنگین به شمار می ‌آیند. لذا، در هنگام خرید گاوصندوق به این مورد توجه کنید و هرگز خوب و بد بودن گاوصندوق را از روی وزن آن نسنجید.

 

عدم نیاز به نصب گاوصندوق

باور غلط دیگر که در زمان خرید گاوصندوق اغلب افراد با مواجه می ‌شوند، این است که گاوصندوق نیازی به نصب کردن ندارد. در واقع، آن ها فکر می‌ کنند که تهیه گاوصندوق مثل خرید یک فرش یا یک کمد بوده و می ‌توان آن را خرید و در جای مناسب خود قرار داد. اما، این موضوع شامل حال تمامی گاوصندوق ‌ها نبوده و برخی از آن ها باید با استفاده از ابزارهای مخصوص یا رول بولت ‌ها، به زمین، داخل دیوار، داخل کمد و…، نصب شوند. لازم به ذکر است تا بدانید که اگر یک گاوصندوق به کمک ابزارهای مختلف و یا حتی بتن در داخل زمین دیوار و…، قرار داده شوند، امنیت بیشتری دارند و سارقی نمی‌ توانند آن را کنده و جا به جا کنند. در واقع، به نوعی این ویژگی یک آپشن فوق العاده به شمار می ‌آید و پیشنهاد می ‌کنیم که حتماً در زمان خرید محصولاتی را تهیه کنید که قابلیت نصب دارند. برای آشنایی با انواع گاوصندوق ‌های مخفی بهتر است که مقاله زیر را به خوبی و با دقت مطالعه نمایید.

 

برای مطالعه مقاله گاوصندوق‌ مخفی و آشنایی با آن ها، بر روی لینک مربوط کلیک کنید.

 

ترس سارقین از گاوصندوق های بزرگ

باور غلط دیگر این است که سارقین با دیدن گاوصندوق‌ های غول پیکر، ترسیده و از سرقت پشیمان می ‌شوند. این موضوع یک باور نادرست و خنده ‌دار است که در بین برخی از افراد وجود دارد. اما، واقعیت امر چیز دیگری است و سارقین امروزه به نحوی اطلاعات خود را به روز کرده ‌اند که با دیدن یک گاوصندوق بزرگ نه تنها نمی‌ ترسند، بلکه انگیزه بیشتری برای سرقت پیدا می ‌کنند. زیرا، با دیدن این گاوصندوق سارقین فکر می ‌کنند که حتماً در درون آن اشیاء با ارزش زیادی پنهان شده است و باید هر طور که شده و با هر توانایی که دارند، درب را باز کرده و به اشیای داخل آن دسترسی پیدا کنند. لذا، اگر شما نیاز به گاوصندوق‌ های بزرگ غول پیکر دارید، حتماً باید از انواع ویژگی‌ ها و سیستم‌ ها استفاده کنید تا ضد سرقت شده و هیچ سارقی نتواند درب آن را باز کند.

 

کفایت خرید گاوصندوق معمولی

باور غلط دیگر این است که برای منزل خرید یک گاوصندوق معمولی کافی است و نیازی نیست که به سراغ گاوصندوق ‌های ایمن رفت. اما، این تفکر نیز کاملاً نادرست بوده و بر اساس آمارها و گزارشاتی که در کشورمان انجام شده، بیشترین آمار سرقت از منازل بوده و تقریباً ۷۰ درصد از سرقت‌ ها به منزل‌ ها اشاره دارند. اصلی ‌ترین دلایل این افزایش سرقت نیز این است که سارقین فکر می‌ کنند که اموال و دارایی ‌های با ارزش در گاوصندوق‌ های معمولی در منازل پنهان شده‌ اند. به همین خاطر پیشنهاد می ‌کنیم که برای منازل خود گاوصندوق ‌های با کیفیت را با استفاده از فناوری‌ های تکنولوژی‌ های جدید تهیه کرده و حتماً با این کار امنیت آن را افزایش دهید. در صورتی که یک گاوصندوق‌ های ایمن و با مقاومت بالا خریداری کنید، هیچ یک از سارقین نمی ‌توانند با ابزارهای ساده مثل: دیلم، دریل و…، درب آن را باز کرده و سرمایه شما را به سرقت ببرند.

کفایت خرید گاوصندوق معمولی

عدم توجه به برند و قیمت

تفکر اشتباه دیگر مربوط به بی‌ توجهی به قیمت و برند یک گاوصندوق است. هر یک از برندها دارای قیمت مختلفی هستند و برخی از افراد کیفیت را فدای قیمت می ‌کنند و فقط محصولی را می‌ خرند که متناسب بودجه‌شان است. این کار باعث می ‌شود تا محصولاتی با ایمنی پایین خریداری کرده و در نتیجه امنیت پایینی را برای محصولات خود به ارمغان بیاورند. لذا، حتماً به شما پیشنهاد می‌ کنیم که محصولاتی با کیفیت را تهیه کنید. اگر می ‌خواهید تا بهترین گاوصندوق ‌ها را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنید، می‌ توانید با همکاران ما در ایران کاوه ارتباط برقرار نمایید.

 

سوالات متداول در رابطه با خرید گاوصندوق

  • مشتریان برای خرید گاوصندوق چه باورهای غلطی را در ذهن خود دارند؟

 اغلب افراد در زمان خرید باورها و اشتباهات بسیاری برای انتخاب گاوصندوق دارند که شامل: بی ‌توجهی به قیمت و برند، عدم نیاز به نصب گاوصندوق، نسوز بودن گاوصندوق به نوعی یک ویژگی اضافه آن است و… که هر یک به نوعی تفکرهای اشتباه می ‌باشند.

  • آیا خرید گاوصندوق‌های بزرگ مانع از سرقت می ‌شود؟

خیر طبیعتاً هر چه یک گاوصندوق بزرگتر باشد، انگیزه سارقین برای باز کردن درب آن نیز بیشتر است و باید از ویژگی‌ ها و سیستم‌ های مختلف برای افزایش امنیت استفاده کرد.

  • چگونه می ‌توان یک گاوصندوق با برند خوب را با نرخی مقرون به صرف خریداری کرد؟

می ‌توان از طریق مراجعه به سایت ایران کاوه و یا تماس با همکاران ما با پرداخت کمترین مبلغ، با کیفیت ‌ترین گاوصندوق‌ ها را خریداری کرد.

 

خلاصه مطلب

ما در این بخش از مطلب تلاش کردیم تا هر یک از شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با تصورات اشتباهات و غلط در زمان خرید گاوصندوق آشنا کنیم. لذا شما تمامی موارد ذکر شده را به خوبی مطالعه کنید و هرگز در زمان خرید این تفکرات نادرست را سر لوحه انتخاب گاوصندوق خود قرار ندهید. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا می ‌خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع به دست آورید، می‌ توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین، اگر تصمیم به خرید هر یک از انواع گاوصندوق‌ های برندهای مختلف را دارید، می ‌توانید با پرداخت کمترین مبلغ، با کیفیت‌ ترین گاوصندوق‌ ها را از ایران کاوه تهیه کنید. همکاران ما هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌ باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

منوی اصلی