گاوصندوق هتلی چیست و چه مزایایی دارد؟

گاوصندوق هتلی چیست و چه مزایایی دارد؟

گاوصندوق هتلی همان طور که از نام آن مشخص است، به محصولی گفته می ‌شود که اغلب از آن در هتل‌ ها و مسافرخانه‌ ها استفاده می ‌شود. این گاوصندوق، وزن و ابعاد بسیار کمی دارد و به همین خاطر جا به جایی آن راحت بوده و ابعاد بسیار کوچکی دارد و فضای کمی را اشغال می ‌کند. اغلب اوقات از این محصول برای نگهداری اشیاء و اسناد مسافرین استفاده می ‌شود و تهیه و استفاده از آن به طور کلی مزیت‌ های بی شماری را به همراه دارد. برخی از مهم ترین مزایای تهیه و استفاده از گاوصندوق هتلی شامل: امکان اتصال به دیوار و زمین، متنوع بودن سایز و اشکال آن، امکان حمل و نقل آسان، قابلیت جاسازی در داخل دیوار یا زمین، قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن و…، می ‌باشند. برای آشنایی بیشتر با این نوع از گاوصندوق و کسب اطلاعات کامل در رابطه با آن بهتر است در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

گاوصندوق هتلی چیست؟

بیان کردیم که گاوصندوق هتلی یک محصول کوچک است که اغلب از آن در هتل‌ ها و مسافرخانه ‌ها استفاده کرده و آن را در اختیار مهمانان هتل یا مسافرخانه قرار می ‌دهند. در واقع، تمامی افرادی که به سفر می ‌روند؛ به همراه خود اسناد معتبر و اشیاء ارزشمندی را حمل می‌ کنند که هتل‌ ها و مسافرخانه ‌ها برای در امان بودن این اشیاء، از گاوصندوق‌ های هتلی استفاده می‌ کنند. گاوصندوق‌ های سبک و هتلی وزن بسیار کمی دارند و به راحتی می ‌توان آن ها را جا به جا کرد. اما، در عین حال امنیت بالایی نیز دارند؛ زیرا، قفل این گاوصندوق به نحوی تعبیه شده که هر مهمانی می ‌تواند رمز آن را با توجه به نیاز خود تغییر دهد تا هیچکس پس از خروج از هتل، نتواند به محتویات داخل آن دسترسی داشته باشد. البته در صورتی که رمز آن فراموش شود، راه حل‌ هایی برای آن وجود دارد که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد.

 

نحوه استفاده از گاوصندوق هتلی چگونه است؟

از جمله مدل ‌های پرکاربرد و پرطرفدار از گاوصندوق ‌ها، نوع هتلی می‌ باشد که برای مراقبت از وسایل مهمانان از آن استفاده می ‌شود. این محصول، از نظر ساختار دارای ابعاد و اندازه کوچکی است که می ‌توان برای پیشگیری از گم شدن وسایل افراد، آن ها را در داخل گاوصندوق با امنیت نسبتاً بالا قرار داد. البته، نحوه استفاده از آن به نحوی است که ابتدا برای بازگشایی درب آن باید نسبت به وجود رمز اولیه اطلاع داشت که در زمان تحویل کلید اتاق، معمولاً به مهمانان رمز داده می ‌شود. برای تغییر رمز و استفاده از این گاوصندوق ابتدا باید رمز اولیه را وارد کرده و پس از آن یک کد عددی را انتخاب کرد که این کد نباید ساده و قابل حدس زدن باشد.

سپس، کد را بر روی صفحه کلید گاوصندوق هتلی وارد نموده و دکمه مربع را روی صفحه کلید شماره‌گیری کرده تا کد رمز تایید شود. در این مرحله لازم است که دکمه  Enter یا ستاره فشار داده شده تا کد مجدداً تایید شود. پس از تایید آن، دستگاه صدای بوق را منتشر می‌ کند تا افراد متوجه شوند که کد مورد نظر تایید شده است. بهتر است که پیش از قرار دادن اشیاء ارزشمند و مدارک در داخل گاوصندوق، ابتدای رمز را یک بار تست نموده و در صورتی که تغییر رمز به درستی انجام شده باشد؛ رمز را در ذهن یا در کاغذ یادداشت نموده و با خیالی راحت اشیا را داخل آن قرار داد.

 

راه حل فراموش کردن رمز گاوصندوق هتلی

 

راه حل فراموش کردن رمز گاوصندوق هتلی

بیان کردیم که راه حل‌ های مختلفی برای افراد وجود دارند که اگر رمز گاوصندوق را فراموش نمودند، از آن ها یاری بگیرند. تعدادی از مهم ترین این راه حل ها، شامل موارد زیر می‌ باشند:

ساده ‌ترین راه باز کردن درب گاوصندوق هتلی تماس گرفتن با یک کلید ساز ماهر است. اگر شما هم دچار این مشکل شده ‌اید توصیه می ‌کنیم که هرگز از دیلم، دریل، میله یا هر وسیله دیگری برای باز کردن درب استفاده نکنید. زیرا ممکن است که به درب یا خود بدنه گاوصندوق، آسیب‌ هایی را وارد کرده و مجبور به پرداخت خسارت به هتل یا مسافرخانه شوید.

اگر کلیدساز نتوانست درب را باز کند یا دسترسی به کلیدساز نداشتید، می ‌توانید با نمایندگی فروش تعمیرات گاوصندوق تماس بگیرید. با این کار، بدون وجود هیچ نوع آسیبی به درب و بدنه یا قفل آن می توانید درب را باز نمایید. البته، اغلب اوقات کلیدسازها توانایی بازگشایی قفل گاوصندوق هتلی را ندارند. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم که حتماً با نمایندگی‌ های معتبر مثل ایران کاوه تماس گرفته و از آن ها در این زمینه یاری بگیرید.

 

برای آشنایی با راه حل ‌های فوری فراموش کردن رمز گاوصندوق بر روی لینک کلیک نمایید.

 

مزایا و ویژگی‌ های انواع گاوصندوق‌ های هتلی

گاوصندوق هتلی همانند سایر محصولات انواع مختلفی دارد و در اشکال و ابعاد مختلفی به تولید می‌ رسد. اما، به طور کلی ساختار آن دارای ابعاد کوچکی است. تهیه و استفاده از انواع گاوصندوق ‌های هتلی مزایا و ویژگی ‌های منحصر به فردی دارند که همین مزایا موجب افزایش محبوبیت آن شده‌ اند. تعدادی از رایج ‌ترین مزایای تهیه و استفاده از گاوصندوق هتلی شامل موارد زیر می‌ باشند:

امکان اتصال به دیوار و زمین

در مطلب بارها بیان کردیم که این محصول ابعاد کوچکی دارد و در عین حال وزن کمی نیز دارد که همین مورد امکان اتصال به دیوار و زمین آن را فراهم کرده است. در واقع، می ‌توان این محصول را به راحتی و با استفاده از پیچ و پلاک به دیوار یا کف زمین متصل کرد که با این کار امنیت آن تا حد زیادی افزایش پیدا می‌ کند. نصب گاوصندوق چه در هتل و چه در منازل، به نکاتی نیاز دارد که باید آن ها را دانسته و رعایت فرمایید که برای آشنایی با آن ها می‌ توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه کنید.

 

برای آشنایی با نکات نصب گاوصندوق در منازل بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

تنوع سایز و اشکال گاوصندوق هتلی

یکی دیگر از ویژگی ‌های تهیه و استفاده از این محصول، متنوع بودن سایز و اشکال آن می ‌باشد که دلیل اصلی آن عدم استفاده از بتن در زمان ساخت آن است. در واقع، این موضوع این امکان را برای شرکت‌ های تولید کننده ایجاد کرده تا گاوصندوق هتلی را در سایزهای مختلف و در اشکال مختلف هندسی و با توجه به نظر خریداران و یا طرح‌ های مختلف، به تولید برسانند. لذا، هر یک از خریداران می‌ توانند بر اساس نوع نیاز خود و یا اشیایی که قرار است در آن نگهداری کنند، محصول مورد نظر را سفارش داده و تهیه نمایند.

 

حمل و نقل آسان و راحت

یکی دیگر از مهم ترین مزیت ‌های گاوصندوق‌ های هتلی، امکان حمل و نقل آسان و راحت است. لازم به ذکر است تا بدانید که میانگین وزن این محصول بین ۱۵ الی ۲۰ کیلوگرم بوده و به همین خاطر می‌ توان به راحتی آن را جا به جا نموده و در مکان ‌های مختلف استفاده کرد. حال ممکن است در ذهن شما این سوال پیش بیاید که حمل و نقل گاوصندوق چگونه انجام می ‌شود؟ و یا از طریق چه روش‌ هایی می ‌توان محصول را جا به جا کرد؟ برای یافتن پاسخ این سوال شما عزیزان می ‌توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه کنید.

 

برای آشنایی با روش ‌های حمل و نقل گاوصندوق ، بهتر است بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

مقرون به صرفه بودن قیمت محصول

مقرون به صرفه بودن قیمت و مناسب بودن نرخ گاوصندوق هتلی یکی دیگر از ویژگی ‌های منحصر به فرد و مزیت ‌های آن به شمار می ‌آید. لذا، اغلب مدیران و صاحبان هتل‌ ها برای ارائه نمودن خدمات بهتر و مطلوب ‌تر به مشتریان خود، اقدام به تهیه و خرید این محصول کرده و با نرخ مقرون به صرفه ای تعداد زیادی از آن ها را خریداری می ‌کنند. در واقع، چون که این محصول در تعداد زیاد خریداری می‌ شود، مقرون به صرفه بودن قیمت آن موجب می ‌شود تا مدیران و صاحبان هتل ‌ها از خرید آن امتناع نکنند. البته در زمان خرید مدیران باید دقت کنند تا محصولی را تهیه نمایند که با توجه به نوع نیاز مشتریان بوده و همچنین فضای زیادی را در اتاق اشغال نکند. تهیه این محصول موجب آرامش خاطر هم مسافرین و هم مدیران می شود. زیرا، مدیران مسئولیتی در مقابل اشیاء قیمتی ندارند و همچنین مسافرین نیز با آرامش خاطر اشیاء خود را با رمز مخصوص خود در گاوصندوق قرار داده و ایام خوشی را سپری می‌ کنند.

 

مزایا و ویژگی‌ های انواع گاوصندوق‌ های هتلی

 

چرا درب گاوصندوق هتلی باز نمی ‌شود؟

دلایل مختلفی وجود دارند که باعث باز نشدن درب این محصول می ‌شوند و تعدادی از رایج ‌ترین آن ها شامل موارد زیر می ‌باشند:

  • فراموش کردن رمز: گاهی اوقات شما ممکن است رمزی را که وارد نموده‌ اید را در کاغذ یادداشت نکنید و به همین خاطر آن را فراموش کنید. در این صورت می ‌توانید چندین بار رمز را امتحان کنید و اگر هیچ یک از این روش‌ ها پاسخ نداد؛ بهتر است که از پرسنل هتل کمک بگیرید.
  • ضعیف یا کم شدن باتری‌ های گاوصندوق: گاهی اوقات باتری ‌های قفل گاوصندوق ممکن است ضعیف شده و یا کم شده باشد که در این صورت می‌ توانید از پرسنل هتل بخواهید تا کلید اصلی را برای باز کردن درب آن آورده و همچنین درصدد رفع این مشکل تلاس نمایند.
  • بی دقتی در زمان وارد کردن رمز: گاهی اوقات ممکن است که شما عزیزان رمز قفل گاوصندوق را به درستی وارد کنید؛ ولی فراموش کنید که پس از آن دکمه Enter یا Openرا فشار دهید. در این صورت درب گاوصندوق باز نشده و شما دچار مشکل خواهید شد.

 

سوالات متداول در رابطه با گاوصندوق هتلی

  • اندازه گاوصندوق هتلی چقدر است؟

این محصول معمولاً در اندازه و وزن کوچکی طراحی و تولید می ‌شود که به همین خاطر امکان جا به جایی و حمل و نقل آن آسان می ‌باشد.

  • خرید و استفاده از گاوصندوق ‌های هتلی چه مزیت‌ هایی دارد؟

مزیت ‌های بی شماری برای تهیه از این محصول وجود دارند که شامل: امکان اتصال به دیوار و زمین، تنوع سایز و اشکال، قیمت مناسب و…، می ‌باشند.

  • قیمت این محصول چقدر است؟

نرخ گاوصندوق هتلی به خاطر وجود تنوع در سایز و اشکال آن ثابت نیست و هر یک از شما عزیزان برای اطلاع از آن می ‌توانید با همکاران ما در ایران کاوه ارتباط برقرار کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این بخش از مطلب تلاش کردیم تا هر یک از شما عزیزان را با گاوصندوق هتلی آشنا کرده و هر آن چیزی که باید در رابطه با آن بدانید را بیان نمودیم. به یاد داشته باشید که علاوه بر هتل ‌ها و مسافرخانه ‌ها و سوئیت‌ ها، می ‌توان از این محصول در بیمارستان ‌ها، برخی شرکت‌ ها و مکان ‌های دیگر نیز استفاده کرد. اگر تصمیم به خرید انواع گاوصندوق ‌ها علی الخصوص محصول هتلی را دارید؛ به شما عزیزان توصیه می‌ کنیم تا به سایت ‌های معتبری مثل ایران کاوه مراجعه کنید. زیرا، از این طریق هم می ‌توانید محصولاتی با کیفیت را با قیمتی مناسب تهیه کنید و هم از خدمات پس از فروش بهره ‌مند شوید. برای این کار کافی است تا با همکاران ما در ایران کاوه تماس گرفته و با آن ها ارتباط برقرار کنید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل سال نیز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می ‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

منوی اصلی